Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi

The Graduation Program at IMU TOMER / Yabancılara Türkçe Öğretimi Sertifikası Mezuniyet Programı

07.07.2021

Scroll Down For English

İMÜ TÖMER’de Mezuniyet Heyecanı

Bu yıl ikincisi düzenlenen Yabancılara Türkçe Öğretimi Sertifika Programında katılımcılar; 3 haftalık yoğun bir programın ardından teorik dersler, izleme-uygulama dersleri ve materyal tasarımı vb. tüm yükümlülükleri yerine getirmiştir.

Bu çerçevede 7 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00'da  Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşar Bülbül ve İMÜ TÖMER Müdürü Doç. Dr. Ahmet Koçak'ın da iştirak edecekleri bir mezuniyet programı tertip edilmiştir. Zoom aracılığıyla online olarak gerçekleştirilecek olan bu törene, tüm sertifika programı kursiyerlerimiz davetlidir.

Graduation Excitement at IMU TÖMER

Participants in the Turkish Teaching Certificate Program for Foreigners, after a 3-week intensive program, fulfilled all its obligations such as theoretical courses, follow-up-practice courses and designing educational material.

In this context, on Wednesday, July 7, at 21.00, A graduation program has been organized in which the Vice-Rector of our University Prof. Dr Yaşar Bülbül and IMU TÖMER Director Assoc. Dr  Ahmet Koçak will also participate. We invite all certificate program trainees to this ceremony, which will be held online via Zoom.